Ogień niszczy sklep z używaną odzieżą w Thalang, straty na kwotę około 10 milionów bahtów

Thalang –

Pożar zniszczył sklep z używaną odzieżą w Thalang, a szkody kosztowały około 10 milionów bahtów.

Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali we wtorek (3 stycznia) o godzinie 20:30th) w sklepie z używaną odzieżą przy Thep Krasattri Road w dzielnicy Sri Soonthorn. Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i zastali dużo czarnego dymu oraz silny pożar.

Krótki odcinek drogi był tymczasowo zablokowany dla wozów strażackich. Gaszenie pożaru trwało około godziny ze względu na suchą pogodę i silny wiatr. Ogień nie rozprzestrzenił się jednak na pobliską okolicę.

Dwóch niezidentyfikowanych pracowników sklepu i strażak odnieśli lekkie obrażenia. Pracownicy powiedzieli tajskim mediom, że pożar zaczął się na tyłach sklepu, ale nie było jasne, gdzie dokładnie. Koszt szkód szacuje się na około 10 milionów bahtów, a przyczynę pożaru bada tajska policja kryminalistyczna.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.