Wieprzowina rozrzucona na drodze po zderzeniu czterech samochodów w Thalang

Thalang –

Wieprzowinę znaleziono rozrzuconą na drodze po zderzeniu czterech samochodów w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku w poniedziałek (10 stycznia) o godzinie 00:29 na głównej drodze Thep Krasattri Road w podokręgu Thep Krasattri. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na drodze dwa uszkodzone pickupy, sedana i minivana. Wieprzowinę znaleziono porozrzucaną po całej drodze.

Jeden z kierowców pickupa, którego tożsamość nie została zidentyfikowana przez prasę, powiedział policji w Thalang, że jechał pasem w kierunku północnym. Chciał zmienić pas ruchu z lewego na prawy, ale w pobliżu znajdował się inny pojazd. Następnie nagle stracił kontrolę nad swoim pickupem, po czym zderzył się z sedanem jadącym w tym samym kierunku.

Jego pickup przejechał pasem centralnym, po czym zderzył się z innym pickupem przewożącym wieprzowinę i minivanem na południowym pasie. Czterech pasażerów minivana, podobnie jak dwaj pozostali kierowcy, odniosło lekkie obrażenia.

Policja w Thalang kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych i na chwilę obecną nie ujawniła nazwisk osób zaangażowanych w tę sprawę.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.