Tajska policja ostrzega motocyklistów jadących pod ciężarówką z przyczepą w Thalang – wideo

Thalang –

Policja drogowa ostrzegła lekkomyślnych motocyklistów, którzy wjechali pod ciężarówkę z przyczepą w Cherng Talay.

Policja drogowa w Cherng Talay poinformowała Phuket Express o zdarzeniu, które miało miejsce na początku tego tygodnia na skrzyżowaniu Cherng Talay, podczas którego ciężarówka z przyczepą wiozła betonowe słupy i przejeżdżała na żółtym świetle.

Kiedy światło zmieniło się na czerwone, ciężarówka z przyczepą, bardzo długi pojazd, utknęła na światłach na skrzyżowaniu i ciężarówka z przyczepą blokowała teraz ruch. Dwóch niezidentyfikowanych motocyklistów, którzy najwyraźniej się spieszyli i czekali na odjazd, gdy światła zmieniły się na zielone, zdecydowało się wjechać pod ciężarówkę z przyczepą.

Tajska policja drogowa zauważyła całe zdarzenie, zanim uniemożliwiła innym motocyklistom zrobienie tego samego, co jest bardzo niebezpieczne. Ostrzegli tajskich kierowców w całej Tajlandii, że tego rodzaju zachowanie jest niebezpieczne i nieodpowiedzialne, i mieli nadzieję, że nic takiego się więcej nie powtórzy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.