Dwóch podejrzanych aresztowanych z 3,430 tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

Zatrzymano dwóch podejrzanych z 3,430 tabletkami metamfetaminy i 642 gramami metamfetaminy w postaci kryształu.

Policja Straży Granicznej powiedziała Phuket Express, że w ubiegły weekend aresztowała dwóch podejrzanych, których zidentyfikowano jedynie jako Jaran „Eak”, lat 40, z Thalang i Bamroong „Long”, lat 40, z Buriram. Zatrzymano ich w pobliżu laguny w dystrykcie Sri Soonthorn.

Skonfiskowano u nich 3,430 tabletek metamfetaminy i 642 gramy metamfetaminy w postaci kryształu. Część narkotyków znaleziono zakopaną w ziemi.

Zabrano ich na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.