Zagraniczny kierowca próbuje zerwać łańcuch zabezpieczając nielegalnie zaparkowany motocykl w Phuket – wideo

Phuket -

Zagraniczny motocyklista został przyłapany na próbie zeerwania łańcucha zabezpieczającego jego nielegalnie zaparkowany motocykl w mieście Phuket.

Policja miejska w Phuket powiedziała Phuket Express, że we wtorek (30 styczniath), że do zdarzenia doszło 23 styczniard ale w tym tygodniu zrobiło się o nim głośno w mediach społecznościowych. Zaniepokojony obywatel nagrał film, na którym cudzoziemiec próbuje zerwać łańcuch blokujący koło jego motocykla, gdy jest zaparkowany na biało-czerwonym obszarze zakazu parkowania.

Na miejsce szybko przybyła policja drogowa miasta Phuket. Policja poprosiła obcokrajowca, aby zaprzestał prób zerwania łańcucha, ale on nadal to robił. Nie było jasne, czy byłby w stanie całkowicie zdjąć łańcuch z motocykla, ale późniejsze nagranie wideo pokazało, że tak się stało.

W styczniu 24th, cudzoziemiec został wezwany na komisariat policji miasta Phuket. Został ukarany mandatem za parkowanie na terenie objętym zakazem parkowania. Policja nie ujawniła jednak danych osobowych obcokrajowca.

Zagraniczny jeździec obejrzał siebie na nagraniu, przeprosił policję i obiecał, że nie zrobi tego więcej. Prosił też w mediach społecznościowych o szansę bycia w przyszłości dobrym turystą, przestrzegającym przepisów ruchu drogowego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.