Kierowca minivana z Phuket pod wpływem metamfetaminy wpada na pięć samochodów i cztery motocykle

Phuket -

W Karon nietrzeźwy kierowca zderzył się minivanem z pięcioma samochodami i czterema motocyklami. Próbował przyspieszyć, ale uderzył w słup energetyczny.

Policja w Karon powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o zdarzeniu we wtorek (6 stycznia) o godzinie 30:30.th) przy Patak Road w Karon. Razem z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i zastali pięć uszkodzonych samochodów i cztery uszkodzone motocykle. Cztery osoby odniosły lekkie obrażenia.

Potrącony i uciekający taksówkarz minivana został zatrzymany przez policję przed hotelem w Karon. Minivan uderzył w słup energetyczny. Policja zidentyfikowała kierowcę minivana jako Russalan Jitlang, lat 30. Wewnątrz minivana znaleziono także pigułkę metamfetaminy. Przyznał się policji, że rano zażył jedną tabletkę metamfetaminy.

W minivanie nie było pasażerów, ponieważ zostali już wysłani do hotelu. Minivan przed próbą ucieczki zderzył się z pojazdem, a następnie uderzył w inny pojazd.

Kierowca został zabrany na komisariat policji w Karon, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyku kategorii 1 oraz prowadzenia pojazdu po zażyciu tabletek metamfetaminy. Urząd Transportu Lądowego w Phuket nie określił jeszcze, czy przeciwko kierowcy minivana zostaną podjęte dalsze działania prawne.

Podobne historie:

Policja Tha Chatchai powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o godzinie 9:00 w piątek rano (13 styczniath), że minivan z przebitą oponą jechał przez wiele kilometrów z iskrami wydobywającymi się z przedniego koła na Thep Kassattri Road w Mai Khao, Thalang.

Nietrzeźwemu kierowcy minivana, który przyznał się do przyjmowania tabletek metamfetaminy i jazdy z przebitą oponą, powodując iskry wydobywające się z przedniego koła w Thalang, cofnięto prawo jazdy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.