Brytyjska nauczycielka, która rzekomo zabrała nieletnią i molestowała ją w Phuket, aresztowana w Chiang Mai

Tajlandia -

Brytyjska nauczycielka, która wiele lat temu rzekomo odebrała nieletnią opiekunom i molestowała ją w Phuket, została aresztowana w Chiang Mai.

Biuro imigracyjne powiedziało Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowało 38-letniego Taylora (alias), obywatela brytyjskiego, w dystrykcie Mueang Chiang Mai. Nakaz aresztowania został wydany przez Sąd Prowincji Phuket w zeszłym miesiącu, 12 styczniath.

Zarzuca mu się odebranie rodzicom lub opiekunowi bez uzasadnionej przyczyny nieletniej w wieku powyżej 15 lat, ale nie więcej niż 18 lat, w celach obscenicznych. Został zabrany z powrotem na komisariat policji Chalong w Phuket.

Do aresztowania doszło po okresie w latach 2014-2015, kiedy mieszkający w Tajlandii Taylor pracował jako nauczyciel w międzynarodowej szkole w Phuket. 16 grudnia rzekomo dwukrotnie zabrał 6-letnią cudzoziemkę z tej samej szkoły w celach obscenicznych do domu w Chalongth, 2014 r. oraz w kwietniu 2015 r. w porze nocnej.

Gdy rodzice dziewczynki i szkoła dowiedzieli się o tym, rozwiązali jego umowę o nauczanie w tej szkole. Jej rodzice również złożyli zawiadomienie na policję w Chalong. Taylor przebywał w Chiang Mai od 2016 r., zanim został aresztowany.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.