Zagraniczna turystka rzekomo molestowana przez mężczyznę w toalecie na terminalu autobusowym w Phuket – wideo

Phuket -

Zagraniczna turystka została rzekomo molestowana przez mężczyznę w toalecie na dworcu autobusowym w Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona przez Dobrego Samarytanina o zdarzeniu o godzinie 5:00 w środę (31 stycznia)st) na nowym terminalu autobusowym w Phuket przy Thep Krasattri Road w podokręgu Rassada, Mueang Phuket.

Na miejsce przybyła policja, która zastała niezidentyfikowanego dobrego Samarytanina. Zagraniczny turysta poprosił go o pomoc. Turystka powiedziała, że ​​do damskiej toalety wszedł mężczyzna i próbował ją molestować.

Na nagraniu z telewizji przemysłowej na miejscu widać mnicha biegnącego do toalety po tym, jak usłyszał, jak ktoś krzyczy o pomoc. Zanim wybiegła niezidentyfikowana turystka zagraniczna, wyszedł mężczyzna z ręcznikiem.

Policja podała, że ​​mężczyzna był pracownikiem firmy autobusowej i poszukuje go. Jednak gdy przybyła policja, mnicha i turysty nie było na miejscu zdarzenia. Turystka podobno opuściła już wyspę Phan Ngan w Surat Thani, ale policja próbowała ją wyśledzić, aby z nią porozmawiać.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.