Kierowca zmarł po wypadku motocyklowym w Kathu

Katu –

Na miejscu stwierdzono śmierć motocyklisty po tym, jak jego motocykl rozbił się na zakręcie w Kathu.

Policja w Kathu została powiadomiona o wypadku w czwartek (1 lutego) ranost) o godzinie 5:00 na Wichit Songkram Road przed świątynią Kathu.

Służby ratunkowe i pociąg Phuket Express przybyły na miejsce i znalazły na drodze ciało Sutthisaka Ketkhao (33 l.) z Trang z poważnymi obrażeniami głowy i pokryte krwią. W pobliżu znaleziono jego uszkodzony motocykl.

Świadkowie powiedzieli policji, że motocyklista jechał z dużą prędkością, po czym stracił kontrolę na zakręcie. Jego głowa zderzyła się z drogą, a on nie miał na sobie ochronnego kasku motocyklowego.

Policja sprawdza nagrania z pobliskiego monitoringu, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.