Dwudziestu jeden hazardzistów aresztowanych w Phuket za hazard związany z walkami kogutów

Phuket -

W Rassada aresztowano 21 osób po tym, jak przyłapano ich na oglądaniu programu walki kogutów i hazardu.

Urzędnicy administracyjni z biura okręgowego miasta Phuket powiedzieli Phuket Express, że na początku tego tygodnia wraz z policją miejską Phuket aresztowali 21 podejrzanych w domu w podokręgu Rassada, Mueang Phuket.

Znaleziono ich podczas oglądania walki kogutów w telewizji i uprawiania hazardu. Zabrano ich na komisariat policji miasta Phuket. Grożą im zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie (walki kogutów w telewizji).

„Phuket Express” zauważa, że ​​w Tajlandii obowiązują jedne z najsurowszych na świecie przepisów dotyczących hazardu, a nawet prywatny hazard w domu. Walki kogutów są jednak w Tajlandii legalne i uważane za dziedzictwo kulturowe, pomimo wielu prób podejmowanych przez różne grupy praw zwierząt, w większości z nich. będąc zachodnimi organizacjami pozarządowymi, aby zakazać tej praktyki.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.