Dwie osoby aresztowane w mieście Phuket ze 110 e-papierosami i 14,000 XNUMX nielegalnych papierosów

Phuket -

Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych w sklepie w mieście Phuket, w którym znajdowało się 110 e-papierosów i 4,000 pudełek nielegalnych papierosów.

W czwartek (2 lutego) zespół z Urzędu Okręgowego miasta Phuket przeprowadził inspekcję małego sklepu w podokręgu Talad Yai. Do kontroli doszło po otrzymaniu wielu skarg od zaniepokojonych obywateli, że sklep sprzedaje nielegalne produkty. Sąd Wojewódzki w Phuket wydał nakaz przeszukania sklepu.

Na froncie sklepu pod plandeką urzędnicy znaleźli jedynie karmę dla kotów i wodę pitną. Jednak głębiej w sklepie było ukrytych 110 e-papierosów i 4,001 pudełek nielegalnych papierosów. Zatrzymano właściciela sklepu i kasjera, jednak urzędnicy nie ujawnili prasie ich danych osobowych.

Dwóch podejrzanych zostało zabranych na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania niezapłaconych pozycji podatkowych, sprzedaży niezapłaconych pozycji podatkowych, ukrywania niezapłaconych pozycji podatkowych oraz sprzedaży nielegalnych e-papierosów.

„Phuket Express” zauważył, że jest to ten sam sklep, który od zeszłego roku był wielokrotnie atakowany, a następnie ponownie otwierany. Według pracowników Urzędu Okręgowego miasta Phuket sklep niedawno próbował umieścić przed lokalem karmę dla kotów i wodę, aby zmylić władze, ale bezskutecznie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.