Szesnastu hazardzistów aresztowanych w Thalang

Thalang –

W lokalnym salonie gier w dzielnicy Thalang aresztowano szesnastu graczy.

W piątkowy wieczór (8 lutego) zespół policji z Regionu 2 i policji Thalang dokonał nalotu na lokalny salon gier hazardowych w domu w podokręgu Pa Klok. Aresztowano szesnastu lokalnych hazardzistów posiadających wiele lokalnych przedmiotów hazardowych (w lokalnych dialektach nazywanych krewetkami). Grupie zabezpieczono przedmioty związane z hazardem i 18,510 XNUMX bahtów w gotówce.

Grupę zabrano na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszała zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie. Jeden z członków grupy, którego zidentyfikowano jedynie jako 53-letni pan Monpriya, stoi przed dodatkowymi zarzutami prowadzenia nielegalnego lokalu hazardowego, a dodatkowo pani Malaiphon (49 l.) zostaje oskarżona o prowadzenie nielegalnego hazardu.

Jest to kontynuacja najnowszego trendu ograniczania hazardu w Phuket, o którym pisaliśmy wcześniej tutaj.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.