Dwie osoby ranne w wypadku pickupa w Phuket

FOTO: Fundacja Pomocy Kusoldharm

Phuket -

Dwie osoby, które odniosły obrażenia, utknęły po zderzeniu pickupa w Rassada.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w piątek (2 lutego).nd) na Chalerm Phrakiet Rama 9 Road (obwodnica) w Rassada, Mueang Phuket.

Służby przybyłe na miejsce zdarzenia zastały uszkodzony pickup stojący na poboczu drogi, a w kabinie nadal siedział mężczyzna. Uwolnienie go zajęło około 25 minut, a dodatkowo pasażerka złamała obie nogi. Oboje zostali zabrani do miejscowego szpitala.

Świadkowie powiedzieli The Phuket Express, że kierowca pickupa jechał z dużą prędkością, po czym stracił panowanie nad pojazdem i wypadł na pobocze.

W chwili publikacji prasy odpowiednie władze nadal badały dokładną przyczynę wypadku.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.