Birmańczyk aresztowany po kradzieży motocykli w Phuket

Phuket -

W Karon aresztowano mężczyznę z Birmy po tym, jak ukradł wiele motocykli w Phuket.

Policja w Karon powiedziała „Phuket Express”, że w niedzielę (4 lutego brth) aresztowali pana NYINYI HTWE, lat 32, obywatela Birmy. Został aresztowany w pobliżu wzgórza w Kata. Nakaz aresztowania został wydany przez Sąd Prowincji Phuket w sierpniu ubiegłego roku 2023 roku za niego za nocną kradzież.

Według doniesień przyznał się policji, że ukradł wiele motocykli w Phuket. Zabierał motocykle, których pasażerowie zostawili kluczyki w stacyjce, a następnie sprzedawał skradzione motocykle w Phang Nga.

Do chwili publikacji prasy przebywał w areszcie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.