Kierowca z Holandii aresztowany za niebezpieczną jazdę i nieposłuszeństwo wobec policji w Patong

Patong –

Kierowca z Holandii został aresztowany za lekkomyślną jazdę i nieposłuszeństwo funkcjonariuszom policji.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia przeprowadziła rozprawę z nielegalnymi kierowcami motocykli, podczas której aresztowała motocyklistę z Holandii.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu bez względu na mienie i życie innych osób, względy bezpieczeństwa, bójkę/przeszkadzanie funkcjonariuszom, niestosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i lekkomyślną jazdę.

Policja w Patong nie ujawniła jednak innych szczegółów na temat motocyklisty ani szczegółów tego, co wydarzyło się przed jego aresztowaniem.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.