Niezidentyfikowana rowerzystka umiera po wypadku motocyklowym w Rawai

Chalong –

Niezidentyfikowana pasażerka zginęła po wypadku motocyklowym w Rawai.

Policja w Chalong została powiadomiona o wypadku dzisiaj, 4 lutego 40 r., o godzinie 7:2024, na drodze Sai Yuan Road przy wjeździe do Soi Saturday w Rawai. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce, stwierdziły, że stojący na chodniku motocykl uderzył w słup energetyczny. W pobliżu pierwsi ratownicy znaleźli ciało niezidentyfikowanej jeźdźczyni.

Policja przypuszcza, że ​​kobieta pracowała w barze w Rawai, ale nie znaleziono przy niej żadnych dokumentów tożsamości. Jej ciało przewieziono do lokalnego szpitala w celu identyfikacji. Policja sprawdza nagrania z pobliskiego monitoringu, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.