Taksówkarz Patong Tuk Tuk ukarany grzywną po tym, jak zagraniczny pasażer widziano tańczącego na dachu – wideo

Patong –

Kierowca taksówki TuK Tuk został ukarany grzywną po tym, jak widziano jego zagranicznego pasażera tańczącego na dachu w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych pojawiło się wideo przedstawiające zagranicznego pasażera tańczącego na dachu taksówki Tuk Tuk.

W sobotę (10 lutego br.)th) policji w Patong udało się zidentyfikować kierowcę taksówki Tuk Tuk. Wezwano go na komisariat policji w Patong, gdzie ukarano go grzywną i poproszono o ostrzeżenie pasażerów, aby nie tańczyli na dachu.

„Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie podała szczegółowych informacji na temat kierowcy taksówki Tuk Tuk ani kwoty grzywny ani dokładnej kwoty.

Policja w Patong nie przekazała również żadnych informacji na temat tego, czy zagraniczny pasażer zostanie wyśledzony, zidentyfikowany i ewentualnie ukarany grzywną.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.