Thai Royals zaznaczają nadchodzący dzień Makha Bucha i chiński Nowy Rok

Bangkok-

07 lutego 35 r. o godzinie 10:2024 Ich Królewskie Mości Król Vajiralongkorn i królowa Suthida udali się do willi Ambara w Dusit Palace w Bangkoku, aby odprawić rytuały w ramach Dnia Makha Bucha i festiwalu Chińskiego Nowego Roku.

Podczas ceremonii buddyjskiej Jego Królewska Mość Król zapalił świece i patyki, a następnie ofiarował je przy Śladie Buddy, zgodnie z królewską tradycją w różnych świątyniach.
Świątynie obejmowały Wat Phra Sri Rattana Satsadaram, Wat Bowonniwet Vihara, Wat Benchamabophit Dusitvanaram, Wat Ratchabophit Sathit Maha Simaram, Wat Ratchapradit Sathitmahasimaram w Bangkoku i Wat Nives Dhammaprachit, Phra Nakhon Si Ayutthaya.
Następnie o godzinie 08:01 Ich Królewskie Mości Król i Królowa zeszli do przedniej części willi Ambara, czyli rezydencji królewskiej, aby wziąć udział w wręczeniu tablic z okazji festiwalu Chińskiego Nowego Roku.
Po zakończeniu ceremonii Jego Królewska Mość Król i Jej Królewska Mość Królowa spalili srebrny i złoty papier, stosownie do okazji, a następnie udali się do willi Ambara.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/