Ogień niszczy samochód w Kamali

Kamala –

Ogień uszkodził zaparkowany samochód w Kamali.

Strażacy w Kamali zostali powiadomieni o pożarze w niedzielę (11 lutego).th) o 7:30 w pobliżu domu w Baan Bang Wan w Kamali. Przybyli na miejsce za pomocą wozu strażackiego zastali mocno płonący sedan. Opanowanie pożaru zajęło około 20 minut. Sedan uległ całkowitemu zniszczeniu.

Lokalni mieszkańcy powiedzieli dziennikowi The Phuket Express, że ktoś skosił trawę, a następnie ją spalił w pobliskiej okolicy. Zerwał się silny wiatr, iskry z płomieni przedostały się na sedana, który szybko stanął w płomieniach.

Nie było jasne, czy podpalacze zostaną wyśledzeni i pociągnięci do odpowiedzialności prawnej za pożar i szkody.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.