Zatrzymanie złodzieja pralni w Patong

Patong –

Poszukiwany złodziej prania został aresztowany po kradzieży wielu ubrań z pralni w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (13 lutegoth) aresztowali podejrzanego mężczyznę w wieku 30 lat. Policja w Patongu nie ujawniła innych danych osobowych. Skonfiskowano mu wiele skradzionych ubrań.

W sobotę (10 lutego br.)th), właściciel pralni przy Phang Mueang Sai Kor Road, złożył doniesienie na policję w Patong. Klienci już wcześniej powiedzieli właścicielowi sklepu, że ich ubrania zostały skradzione. Na nagraniu z monitoringu sklepu widać, że wczesnym rankiem mężczyzna zabrał ze sklepu ubrania, które nie należały do ​​niego.

Policja w Patong wyśledziła podejrzanego na podstawie nagrań z pobliskiego monitoringu, zanim został aresztowany. Grozi mu zarzut kradzieży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.