AKTUALIZACJA: Ciało zaginionego Brytyjczyka odnaleziono po wypadku kajakowym w Surat Thani

Surat Thani –

A Brytyjski turysta, który zaginął po wypadku kajakowym przy zaporze Rajjaprabha w dystrykcie Baan Ta Khun, został tragicznie znaleziony martwy.

Poprzednia historia:

Urzędnicy podali, że 24-letni Gowribalan Shanghaman, obywatel Wielkiej Brytanii, wpadł z kajaka do wód tamy wczesnym rankiem w niedzielę 11 lutego.th, rozpoczynając akcję poszukiwawczo-ratowniczą.

Teraz aktualizacja:

Biuro PR Surat Thani powiedziało Phuket Express, że w środę (14 lutegoth) Znaleziono ciało Gowribalana Shanghamana, lat 24, obywatela brytyjskiego, pływającego na tamie Rajjaprabha. Jego ciało odnaleziono przed przewiezieniem do lokalnego szpitala.

Według doniesień urzędnicy Surat Thani byli w kontakcie z ambasadą brytyjską i krewnymi zmarłego.

Media TPN składają kondolencje przyjaciołom i rodzinie Pana Shanghamana.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.