Nietrzeźwy kierowca przyłapany po wjechaniu na teren Central Reservation i wbiciu się w pojazdy w Thalang

Thalang –

Nietrzeźwy kierowca został aresztowany po przejechaniu pasa drogowego i zderzenia z wieloma pojazdami w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w środę (6 lutego) o 30:14th) zostali powiadomieni, że pickup jechał centralnym pasem ruchu przy głównej drodze Thep Krasattri Road w słonecznej dzielnicy Sri Soonthorn.

Pick-up jechał ze skrzyżowania Baan Kean w podokręgu Thep Krasattri i zderzył się z wieloma pojazdami na południowym pasie. Nietrzeźwy kierowca został ostatecznie aresztowany, a następnie przewieziony do szpitala Thalang w celu przeprowadzenia badań na obecność narkotyków.

Policja nie ujawniła danych osobowych kierowcy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.