Baraku skonfiskowany w barze w Thalang

Thalang –

W barze w Cherng Talay aresztowano kierownika baru z czterema zestawami Baraku, znanego również jako Shisha.

Funkcjonariusze okręgu Thalang wtargnęli do niezidentyfikowanego baru w Cherng Talay. Znaleziono wielu zagranicznych klientów korzystających z Baraku. Kierownik baru został aresztowany po przejęciu czterech zestawów Baraku. Następnie został zabrany na komisariat policji w Cherng Talay.

Grozi mu zarzut posiadania niezapłaconego podatku wyrobów tytoniowych oraz nielegalnej sprzedaży zabronionych, importowanych artykułów (Baraku i e-papierosów). Funkcjonariusze nie ujawnili nazwiska kierownika baru i samego baru. Shisha, czyli Baraku, jest nielegalna w Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.