Pożar wysypisk śmieci w mieście Phuket – wideo

Phuket -

Pożar strawił składowiska śmieci w gminie Phuket w pobliżu parku publicznego Saphan Hin w mieście Phuket.

Władze miasta Phuket powiedziały „Phuket Express”, że zostały powiadomione o pożarze w sobotę (2 lutego) o godzinie 00:17 w nocy.th). Na miejsce przybyli strażacy z wozami strażackimi z gmin Phuket, Wichit i Rassada. Ogień rozprzestrzenił się szeroko na terenie składowiska.

Strażacy rozpylili ogień, aby zapobiec jego rozprzestrzenieniu się ze składowisk do pobliskich spalarni i fabryk, a także innych budynków powiązanych ze składowiskiem.

Od dzisiejszego ranka znad składowiska nadal unosił się dym, chociaż pożar został opanowany. Poinformowano mieszkańców, aby w miarę możliwości nosili maski i pozostali w domach.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.