Działania prawne podjęte przeciwko nielegalnym kierowcom taksówek w Phuket

Phuket -

Podjęto kroki prawne przeciwko dwóm nielegalnym taksówkarzom w Phuket.

Biuro Transportu Lądowego w Phuket (PLTO) poinformowało, że w czwartek (15 lutego brth) od 4:00 do 6:XNUMX odpowiednie urzędnicy ustawili na dwie godziny punkt kontrolny w pobliżu międzynarodowego lotniska w Phuket w podokręgu Sakoo w Thalang.

Stwierdzono, że dwóch taksówkarzy używało pojazdów osobistych do przewożenia pasażerów jako nielegalne taksówki (czarne tablice). Kierowcy taksówek, którzy dopuścili się naruszenia, zostaną ukarani grzywną, a ich prawa jazdy zostaną zawieszone na 90 dni.

„Phuket Express” zauważa, że ​​„czarne tablice” to termin powszechnie używany przez PLTO w odniesieniu do zwykłego pojazdu osobistego (jak na ironię z białą tablicą rejestracyjną), który, jak się okazuje, jest używany do przewozu pasażerów jako nielegalna taksówka.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.