Podejrzany aresztowany z 4,500 tabletkami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Zatrzymano podejrzanego mężczyznę, który miał 4,500 tabletek metamfetaminy i 265 gramów metamfetaminy w postaci kryształu.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że w czwartek (15 lutego brth) aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Golf, lat 38, z Rassada w stanie Phuket. Został aresztowany na Kra Road w Talad Yai w mieście Phuket.

W domu przy Kra Road skonfiskowano mu 4,500 tabletek metamfetaminy i 265 gramów metamfetaminy w postaci kryształu.

Został zabrany na komisariat policji miasta Phuket, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.