Niezidentyfikowane ciało znalezione na plaży w Thalang na Phuket

Thalang –

Na plaży w Cherng Talay znaleziono niezidentyfikowane ciało.

Nurkowie-ratownicy zostali powiadomieni o znalezieniu ciała w piątek (3 lutego) o godzinie 00:16.th) na plaży Surin w pobliżu Soi 8. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na plaży ciało mężczyzny. Przy zwłokach nie znaleziono żadnej identyfikacji.

Ciało wyłowiono z plaży, a następnie przewieziono do lokalnego szpitala w celu identyfikacji – powiedziała Phuket Express policja z Cherng Talay.

Na początku tego tygodnia, 12 lutegoth Policja w Cherng Talay została powiadomiona przez kapitana łodzi rybackiej, że członek załogi łodzi spadł z łodzi rybackiej do morza i zaginął. Policja nie potwierdziła jeszcze, czy zwłoki należą do tej samej zaginionej osoby.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.