Zatrzymano mężczyznę, który sprzedawał fajerwerki na plaży Patong

Patong –

Na plaży Patong aresztowano mężczyznę za nielegalną sprzedaż fajerwerków.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (18 lutegoth) aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Boonsueb, lat 50, z Buriram. Został aresztowany w pobliżu hotelu na plaży Patong. Skonfiskowano mu 10 zestawów sztucznych ogni. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży sztucznych ogni bez pozwolenia.

„Phuket Express” zauważa, że ​​w Tajlandii pływające latarnie i sztuczne ognie nie mogą być odpalane w miejscach publicznych bez pozwolenia. Każdy, kto naruszy tę zasadę, podlega karze grzywny do 60,000 XNUMX bahtów i/lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.