Kapitan umiera po katastrofie łodzi z długim ogonem przewożącej 31 zagranicznych turystów w Krabi

Krabi –

Kapitan łodzi zginął po tym, jak dwie łodzie z długim ogonem przewoziły 31 zagranicznych turystów rozbił się w pobliżu wyspy w Krabi.

Policja morska w Krabi przekazała Phuket Express, że na początku tygodnia w pobliżu wyspy Poda rozbiły się dwie łodzie z długim ogonem. Jedna łódź przewoziła 21 turystów zagranicznych, a druga 10 turystów zagranicznych. Wszyscy zagraniczni turyści byli bezpieczni.

Jednakże jeden z kapitanów łodzi, 37-letni Apichart Gobthaisong, wpadł do morza i od tego czasu zaginął. Rozpoczęto poszukiwania, które w poniedziałek (19 lutego br.)th) ciało pana Apicharta zostało tragicznie znalezione w pobliżu Wyspy Kurczaków.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.