Czterech taksówkarzy oskarżonych o grożenie taksówkarzowi za pomocą aplikacji mobilnej w Phuket

Cherng Talay –

Czterech taksówkarzy zostało ukaranych grzywną po tym, jak grozili taksówkarzowi korzystającemu z aplikacji mobilnej w Cherng Talay.

Policja Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia taksówkarz korzystający z aplikacji mobilnej złożył zawiadomienie na policję. Powiedział policji, że zabierał turystów z hotelu w Cherng Talay.

Około trzech do pięciu lokalnych taksówkarzy zablokowało jego taksówkę i uderzyło w pojazd. W rezultacie jego pasażerowie byli przerażeni. Policja Cherng Talay i policja turystyczna w Phuket wyśledziły lokalnych taksówkarzy, ale nie podały ich imienia i nazwiska tajskim mediom.

W poniedziałek (19 lutego br.)th) czterech taksówkarzy zostało wezwanych na komisariat policji w Cheng Talay. Usłyszeli zarzuty grożenia innym. Za swoje czyny zostaną ukarani grzywną w wysokości do 10,000 XNUMX bahtów lub karą pozbawienia wolności do jednego miesiąca lub obie kary na raz – podała policja.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.