Tunezyjczyk aresztowany za kradzież w Patongu

Patong –

36-letni Tunezyjczyk został aresztowany w Patongu za kradzież.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (2 lutego0) aresztowali 36-letniego Tunezyjczyka (policja Patong nie podała jego nazwiska).

Do aresztowania doszło po tym, jak niezidentyfikowana ofiara złożyła doniesienie na policję w Patongu. Ofiara powiedziała policji, że cudzoziemiec ukradł jej rzeczy na końcu Bangla Road. (Policja w Patong nie ujawniła żadnych szczegółów na temat ofiary).

Zanim aresztowała podejrzanego, policja sprawdziła nagrania z kamer CCTV. Tunezyjczykowi zabezpieczono skradzioną torbę z telefonem komórkowym, gotówką o wartości 4,480 bahtów, kartą bankomatową i dokumentami osobistymi. Tunezyjczyk został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.