Dzika bójka w mieszkaniu pomiędzy brytyjskimi turystami a osobami transpłciowymi w Phuket prowadzi do wielu obrażeń

Patong –

Trzy osoby transpłciowe i trzech obcokrajowców zostało rannych w wyniku nieudanych negocjacji w sprawie cen za towarzystwo w kondominium w Karon w Mueang Phuket.

Kapitan Surasak Sudmueang z policji w Karon został powiadomiony o incydencie w mieszkaniu własnościowym w Karon o 4:00 rano w czwartek (22 lutego)nd) przed przybyciem do kondominium. Cudzoziemcy, podobno Brytyjczycy, powiedzieli policji, że skontaktowali się z trzema osobami transpłciowymi w Patong, aby przybyły do ​​ich mieszkania o 3:00 w celu znalezienia towarzystwa i spędzenia wolnego czasu. Mężczyźni rzekomo zgodzili się dać transpłciowym po 4,000 bahtów za poświęcony czas.

Trzy osoby transpłciowe przybyły do ​​pokoju w kondominium, ale trzej cudzoziemcy przekazali jednemu z transpłciowych tylko 2,000 bahtów. Następnie poprosili pozostałe dwie osoby transpłciowe o opuszczenie pokoju i odmówili im zapłaty. Osoby transpłciowe rozzłościły się na obcokrajowców, zanim rozpoczęły kłótnię werbalną, która przerodziła się w kłótnię fizyczną, przy czym osoby transpłciowe w dalszym ciągu żądały zapłaty za poświęcony czas.

Trzej transpłciowi powiedzieli policji, że trzej cudzoziemcy rzekomo zaatakowali je pierwsi. Jedna z transpłciowych osób użyła noża kuchennego, raniąc jednego z cudzoziemców w nogę, twierdząc jednak, że miało to na celu ochronę przed obcokrajowcami i było to w samoobronie.

Brytyjczycy twierdzili jednak, że osoby transpłciowe rozpoczęły sprzeczkę, rzucając przedmiotami po mieszkaniu i na siłę próbując wyrwać im portfele, co rzekomo zmusiło Brytyjczyków do obrony. Brytyjczycy zaprzeczyli także jakiejkolwiek ustnej umowie dotyczącej zapłaty.

Jeden z cudzoziemców odniósł obrażenia nogi w wyniku rany ciętej. Dodatkowo jedna z osób transpłciowych zraniła się w głowę i ramię. Pozostali dwaj cudzoziemcy i dwie osoby transpłciowe odnieśli lekkie obrażenia.

Policja w Karon kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Policja zataiła nazwiska osób biorących udział w bójce.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.