Zatrzymano mężczyznę, który ukradł iPhone'a chińskiemu turystowi w Patongu

Patong –

Tajlandczyk został aresztowany po tym, jak ukradł iPhone'a chińskiemu turystowi w Patongu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (18 lutego) niezidentyfikowany chiński turysta złożył raport policji. Powiedział policji, że zaparkował motocykl przed domem towarowym przy Ratcha Uthit 200 Pi Road. Zostawił iPhone'a 12 w motocyklu, a później dowiedział się, że jego iPhone został skradziony.

Policja namierzyła podejrzanego, sprawdzając nagrania z pobliskiego monitoringu. W czwartek (22 lutego) policja aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 44-letniego Witoon. Został on zatrzymany przed apteką przy ulicy Ratcha Uthit 200 Pi Road. Odebrano mu skradziony iPhone 12. Zabrano go na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nocnej kradzieży.

iPhone 12 został zwrócony chińskiemu turystowi, który podziękował policji w Patongu za zwrot jego telefonu komórkowego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.