Kierowca łodzi motorowej w Krabi aresztowany z 10 tabletkami metamfetaminy

Krabi –

Kierowca łodzi motorowej został aresztowany z 10 tabletkami metamfetaminy na plaży w Ao Nang w Mueang Krabi.

Policja morska w Krabi powiedziała Phuket Express, że w czwartek (22 lutego) wyrywkowo sprawdzała kierowców i załogi łodzi na plaży Nopparat Thara w podokręgu Sai Thai. Inspekcja nastąpiła po tym, jak zaniepokojeni obywatele powiadomili ich, że kierowcy i załogi łodzi rzekomo zażywali nielegalne narkotyki podczas obsługi turystów.

Było to szczególnie niepokojące w związku z niedawnym wypadkiem w Chalong, w którym zginęła pięcioletnia Rosjanka, gdy łódź motorowa uderzyła w skały, a kapitan był pod wpływem metamfetaminy. (Patrz poniżej)

Aresztowali jednego kierowcę łodzi motorowej, zidentyfikowanego jedynie jako pan Nonthawat. Zabezpieczono przy nim 10 tabletek metamfetaminy. Został zabrany na komisariat policji w Ao Nang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania tabletek metamfetaminy.

Podobne artykuły:

Amfetaminę wykryto w krwiobiegu kapitana łodzi po tym, jak łódź motorowa rozbiła się o skały w pobliżu wyspy Maithon w Chalong, zabijając pięcioletnią Rosjankę na wakacjach.

Niedawno po wyrywkowej kontroli na przystani w Thalang pięciu kierowców łodzi uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.