711 w Tajlandii ogłasza rekordowy dochód w wysokości 399 miliardów bahtów w 2023 r. i ogłasza plany ekspansji dla ponad 700 nowych lokalizacji

narodowy

W dniu 23 lutego 2024 r. spółka CP All Plc. opublikowała publicznie wyniki dotyczące zysków biznesowych za rok 2023 dla Seven-Eleven, w których sklepy wielobranżowe osiągnęły całkowity dochód w wysokości 399 miliardów bahtów, osiągając zysk brutto w wysokości 112 miliardów bahtów i zwiększając się w porównaniu z rokiem poprzednim o 16.1%.

CP All oświadczyło opinii publicznej, że rosnące zyski i dochody wynikały ze wzrostu średniej sprzedaży o 5.5%, czyli średnio o 80,837 7 bahtów dziennie w każdym 11-83. Zgłoszono, że każdy klient wydawał średnio 965 bahty na rachunek, a każdy sklep miał średnio XNUMX klientów dziennie.
Według CP All wynik ten wynikał z nowych planów strategicznych mających na celu poszerzenie bazy klientów o nowe produkty i promocje.
Ponadto CP All dotarło do klientów za pomocą innych środków, takich jak automaty vendingowe 7-11, aplikacja 7-Delivery i 707 nowych oddziałów 7-11 w całym kraju w 2023 r. Takie podejście mogłoby stworzyć możliwości dzięki ciągłej poprawie warunków ekonomicznych oraz zwiększaniu liczby klientów zagranicznych i zagranicznych Klienci z Tajlandii w 2023 roku.
7-11 uzyskało dodatkowy dochód w wysokości ponad 23 miliardów bahtów z wynajmu powierzchni, umów o bycie partnerem biznesowym z CP All i innych strategii biznesowych.
Jednakże koszty dystrybucji i wydatki administracyjne 7-11 wyniosły 115 miliardów bahtów, czyli wzrosły w porównaniu z rokiem poprzednim o 12.1% z tytułu opieki społecznej pracowników, wynagrodzeń, rachunków za media, reklam i innych różnych wydatków.

Jednak nawet po odliczeniu wyższych wydatków zyski były nadal solidne, ponieważ łącznie wyniosły 26 miliardów bahtów, czyli wzrosły w porównaniu z rokiem poprzednim (2022) o 25.5%, w którym zysk netto wyniósł 15 miliardów bahtów, co oznacza wzrost w stosunku do poprzedniego roku rok (2021) o 35.1%.
W 2024 r. CP All przewidywała, że ​​zgodnie z trendami biznesowymi 7-11 będzie planowana rozbudowa nowych sklepów 7-11 o ponad 700 oddziałów ukierunkowanych na poziom lokalny, atrakcje turystyczne i inne potencjalne lokalizacje, aby dotrzeć do większej liczby klientów. Ponadto CP All planowała w przyszłości utworzenie nowych oddziałów w Kambodży i Laosie.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.