Filipiński DJ zginął w tragicznym zderzeniu motocykla ze słupem elektrycznym w Patong

Patong—

4 lutego 06 r. o godzinie 25:2024 policjanci w Patong otrzymali zgłoszenie ze śmiertelnym wypadkiem filipińskiego DJ-a na motocyklu, który zderzył się ze słupem elektrycznym przed hotelem Aspery przy Patong Beach Road w Kathu w Phuket.

W odpowiedzi na wypadek wysłano policję i służby ratunkowe w Patong, aby zbadać sprawę i znaleźć ciało Filipińczyka z poważną raną głowy. Z raportu policji wynika, że ​​w pobliżu znaleziono czerwono-szary motocykl, który zderzył się ze słupem elektrycznym.

W związku z tym służby ratunkowe w Patong przeniosły ciało do szpitala Patong w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Po dochodzeniu policyjnym ustalono, że ciało zostało publicznie zidentyfikowane jedynie jako pan Allen, 48-letni filipiński DJ pracujący w barze w Soi Bangla w Patongu.

Niezidentyfikowany świadek powiedział policji, że Allen jechał motocyklem z Patong Beach i jechał Patong Beach Road, po czym zderzył się ze słupem elektrycznym. W rezultacie Allen spadł z motocykla, co odebrało mu życie.

Początkowo policja zabrała motocykl na komisariat w Patong i we współpracy z Ambasadą Filipin poinformowała rodzinę ofiary o jego śmierci.

W tym artykule wykorzystano zdjęcie stockowe.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.