Sprzedawca Kratomu aresztowany na poboczu drogi w Thalang

Thalang-

Sprzedawca Kratomu został aresztowany na kramie na poboczu drogi w Thalang.

Urzędnicy z biura okręgowego Thalang powiedzieli Phuket Express, że w zeszłym tygodniu aresztowali podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Arm (odpowiedni funkcjonariusze nie podali jego wieku). Został aresztowany na kramie na poboczu Thep Krasattri Road w Baan Mueang Mai w podokręgu Thep Krasattri. Skonfiskowano mu 39 butelek soku Kratom. Został zabrany na komisariat policji w Thalang w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Policja ostrzega lokalnych sprzedawców w Phuket i Tajlandii, że sok Kratom znajduje się na liście kontrolowanych produktów ziołowych i żaden taki kontrolowany produkt ziołowy nie może być produkowany ani sprzedawany bez zgody tajskiej Agencji ds. Żywności i Leków.

Nie wolno również dodawać Kratom Juice jako składnika ani mieszać z inną żywnością lub sokiem w celu sprzedaży. Dlatego nawet czysty sok Kratom w butelce nie może być sprzedawany, szczególnie na ulicach publicznych.

Każdemu, kto złamie prawo, grozi kara pozbawienia wolności od sześciu miesięcy do dwóch lat lub grzywna w wysokości od 5,000 20,000 bahtów do XNUMX XNUMX bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.