Sierżant policji Nakhon Si Thammarat wpada w szał, dźga niewinnych starszych ludzi, jedna osoba zabita, a druga ranna

Nakhon Si Thammarat-

6 lutego 40 r. o godzinie 24:2024 funkcjonariusze policji Cha-uat otrzymali zgłoszenie o przestępstwie z użyciem noża, w którym sierżant policji wpadł w szał i dźgnął dwie niewinne starsze osoby na motocyklu w Cha-uat w stanie Nakhon Si Thammarat, powodując jedną ofiara i jedna poważna kontuzja.

Według relacji niezidentyfikowanego świadka podejrzany wybiegł z rezydencji policji i nagle kopnął dwie starsze kobiety na motocyklu, a następnie dźgnął je ostrym przedmiotem.

Po popełnieniu przestępstwa z użyciem noża podejrzany pobiegł na komisariat policji w Cha-uat. Według niezidentyfikowanego świadka, podejrzany został natychmiast zatrzymany przez policję.

W rezultacie jedna starsza kobieta zginęła tragicznie na miejscu, a druga została przeniesiona do szpitala Cha-uat w celu natychmiastowej pomocy medycznej.

W odpowiedzi na zdarzenie Pol. Generał dywizji Somchai Suetortrakul, dowódca policji w Nakhon Si Thammarat, został wyznaczony jako główny śledczy w celu dokładnego zbadania sprawy. Podejrzany, publicznie zidentyfikowany jako Pol. sierż. Chavanil Jindamanemat uzyskał wynik negatywny w testach na obecność narkotyków.

Jednak według Pol. podejrzany zostanie poddany dalszemu badaniu na obecność nielegalnych substancji w układzie krwionośnym. Generał dywizji Somchai.
Zgłoszono, że według lekarza podejrzany miał dokumentację medyczną ze szpitala Songklanagarind dotyczącą ciężkiej depresji.

Krewni ofiar powiedzieli policji, że nigdy wcześniej nie spotkali podejrzanego i nie żywią do niego urazy.

Pol. Generał dywizji Somchai zapewnił, że podejrzanemu zostaną postawione sprawiedliwe kroki prawne, a ofiary i rodziny otrzymają z wielkim wysiłkiem pomoc od rządu.


Podejrzanego prowadzono później na miejsce zbrodni w celu sporządzenia planu przyznania się do winy, po czym umieszczono go w areszcie przed sądem w Nakhon Si Thammarat w celu dalszego postępowania prawnego bez zwolnienia za kaucją przez policję.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.