Taksówkarz na motocyklu z Phuket rzekomo dokonuje napaści seksualnej na niemiecką turystkę

Phuket -

Pasażer taksówki motocyklowej z Phuket rzekomo seksualnie napadł na niemiecką pasażerkę.

Policja turystyczna w Phuket przekazała Phuket Express, że 37-letnia niemiecka turystka zgłosiła się do policji miejskiej w Phuket w poniedziałek (4 lutego) o godzinie 26:26.th) rano.

Niemiecka turystka powiedziała policji, że spacerowała samotnie po Starym Mieście w Phuket, kiedy o godzinie 0:45 wsiadła do taksówki motocyklowej jadącej do hotelu w Rassada, Mueang Phuket. Taksówkarz zadzwonił nawet do hotelu i zapytał o dokładną lokalizację hotelu.

Według turystki taksówkarz po drodze zapytał niemiecką turystkę o imię, po czym nagle bez ostrzeżenia pocałował ją w policzek. Rzekomo dotknął także jej genitaliów i ujął ją za rękę, aby dotknąć swoich własnych genitaliów. Niemiecka turystka cofnęła rękę, po czym zeskoczyła z taksówki motocyklowej, lekko raniąc się przy tym. Taksówkarz zatrzymał motocykl i wrócił do niej, ale dobry obywatel zauważył ich, zanim pomógł niemieckiemu turystowi. Następnie motocyklista taksówki odjechał.

Niemka z pomocą Dobrego Samarytanina skontaktowała się następnie z tajlandzką policją.

Policja sprawdziła w hotelu, w którym przebywa Niemka, i ustaliła numer telefonu, pod który dzwonił taksówkarz. Sprawdzają teraz nagrania z monitoringu i szukają taksówkarza.

Nazwisko ofiary zostało ukryte ze względu na jej bezpieczeństwo i prywatność.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.