Ochroniarz aresztowany ze 178 pigułkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

Ochroniarz został zatrzymany na osiedlu w Thalang ze 178 tabletkami metamfetaminy.

Funkcjonariusze z biura okręgowego Thalang przekazali Phuket Express, że w piątek (23 lutegord) aresztowali podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Ton (policja nie podała jego wieku) w budce ochroniarskiej na osiedlu mieszkaniowym na Sri Soonthorn.

Zabezpieczono przy nim 178 tabletek metamfetaminy. Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz używania nielegalnych narkotyków (tabletek metamfetaminy).

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.