Jedna młoda nastolatka nie żyje, jedna zaginęła na morzu w pobliżu Koh Samui

Samui, Surat Thani –

15-letni nastolatek zmarł, a inny zaginął po tym, jak udali się popływać w morzu u wybrzeży Koh Samui.

Ratownicy zostali powiadomieni o godzinie 6:00 w poniedziałek (26 lutego).th) że dwóch nastolatków płci męskiej zaginęło w morzu przy plaży Chaweng w podokręgu Bo Phut w dystrykcie Samui. Przybyli na plażę i zauważyli czerwone flagi na obszarze „zakazu pływania” wzdłuż plaży.

Służby zidentyfikowały dwóch zaginionych nastolatków: pan Natthaphon i pan Mark, obaj mieli po 15 lat. Ich znajomi powiedzieli funkcjonariuszom, że w sumie pięciu z nich poszło popływać w morzu. Fale osiągnęły wysokość do dwóch metrów i zmyły dwa z nich. Później wszczęto ich poszukiwania.

O godzinie 9:20 pan Mark został znaleziony martwy na plaży, około 1.6 kilometra od miejsca, w którym był ostatnio widziany. W chwili wydania prasy pan Natthaphon nadal jest zaginiony, a poszukiwania trwają.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.