AKTUALIZACJA: Taksówkarz na motocyklu z Phuket aresztowany po rzekomej napaści seksualnej na niemiecką turystkę

Phuket -

18-letni taksówkarz na motocyklu został aresztowany po rzekomym dokonaniu napaści na tle seksualnym na niemiecką turystkę w Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Według turystki taksówkarz po drodze zapytał niemiecką turystkę o imię, po czym nagle bez ostrzeżenia pocałował ją w policzek. Rzekomo dotknął także jej genitaliów i ujął ją za rękę, aby dotknąć swoich własnych genitaliów.

Teraz aktualizacja:

Policja miejska w Phuket poinformowała „Phuket Express” w poniedziałek (26 lutego).th), że aresztowali pana Pongpata Klaithonglama, lat 18, z Nakhon Si Thammarat. Został aresztowany w wynajętym pokoju przy Soi Surin 2 w podokręgu Talad Yai w mieście Phuket.

Pongpat zaprzeczył oskarżeniom przedstawionym policji przez niemieckiego turystę. Powiedział, że nie molestował jej seksualnie. Jednak nagrania z telewizji przemysłowej rzekomo przedstawiają dowody zdarzenia, gdy jechali motocyklem – podała policja w Phuket.

Niemiecka turystka płakała, gdy policji zidentyfikowała Pongpat jako taksówkarza na motocyklu, który rzekomo dokonał napaści na tle seksualnym. Powiedziała, że ​​nie chce widzieć jego twarzy, ponieważ wciąż jest w szoku po tym zdarzeniu.

Policja miasta Phuket powiedziała „Phuket Express”, że zbiera więcej dowodów, aby postawić Pongpatowi zarzuty nieprzyzwoitości i napaści na tle seksualnym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.