AKTUALIZACJA: Ciało zaginionego nastolatka znaleziono w pobliżu Koh Samui

Samui, Surat Thani –

Na plaży na Koh Samui znaleziono ciało zaginionego nastolatka.

Nasza poprzednia historia:

15-letni nastolatek zmarł, a inny zaginął po tym, jak udali się popływać w morzu u wybrzeży Koh Samui.

Teraz aktualizacja:

Nurkowie-ratownicy na Koh Samui poinformowali, że w środę rano (28 lutegoth), że nastoletni chłopiec, zidentyfikowany jedynie jako pan Natthaphon, lat 15, który zaginął w morzu we wtorek (27 lutego), został znaleziony martwy na plaży Chaweng, około dwóch kilometrów od miejsca, w którym był ostatnio widziany na wyspie Samui.

Nastąpiło to po tragicznej wiadomości, że jego przyjaciel również zmarł i został wcześniej odnaleziony. Dwóch nastoletnich chłopców poszło popływać z trzema innymi nastolatkami w strefie zakazu pływania i na wzburzonym surfowaniu. Pozostałym trzem nastolatkom udało się bezpiecznie wylądować i nie zostali zidentyfikowani przez odpowiednie władze.

Władze Koh Samui, odnotowując tragedię zdarzenia, przypomniały również społeczeństwu, aby nie pływały na wzburzonym morzu lub gdy wywieszone są flagi zakazu pływania.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.