Amerykanin znaleziony z kulą aresztowany na lotnisku w Phuket

Phuket -

Amerykanin został aresztowany z powodu kuli na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Policja w Sakoo powiedziała Phuket Express, że w czwartek (29 lutegoth) zostali powiadomieni z międzynarodowego portu lotniczego w Phuket, że pracownik aparatu rentgenowskiego sprawdzał torby i bagaż pasażerów na terminalu międzynarodowym i znalazł kulę w bagażu zagranicznego pasażera.

Właściciel bagażu, będący Amerykaninem, zgodził się, aby pracownicy ochrony lotniska przeszukali jego bagaż. W bagażu znaleziono pojedynczy nabój, łuskę do strzelby. Następnie Amerykanin został zabrany na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania amunicji.

Policja w Sakoo nie zidentyfikowała imienia i nazwiska Amerykanina ani nie wydał oświadczenia w sprawie kuli.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.