Ojciec nie żyje, córka żyje po wypadku samochodowym w Karon

Karon –

Na miejscu stwierdzono śmierć ojca, a jego 12-letnia córka przeżyła po tym, jak ciężarówka spadła ze wzgórza w Karon.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku o godzinie 7:00 w Soi Patak 12 przy Patak Road na Karon Hill.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali ciężarówkę wiozącą dźwig w dół wzgórza. Kierowca, zidentyfikowany jedynie jako 43-letni Akkadet z Kanchanaburi, został znaleziony martwy na zewnątrz w pobliżu ciężarówki. Jego pasażerka, niezidentyfikowana 12-letnia córka, odniosła lekkie obrażenia.

Komendant policji w Karon, pułkownik Khundet Na Nongkhai, powiedział Phuket Express, że ciężarówka z dźwigiem jechała wąską i stromą drogą na plac budowy. Policja przypuszcza, że ​​kierowca mógł nie znać drogi.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.