Zatrzymano mężczyznę sprzedającego e-papierosy w Patongu

Patong –

Tajlandczyk został aresztowany po tym, jak przyłapano go na sprzedaży e-papierosów w Patongu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (28 lutegoth) aresztowali podejrzanego mężczyznę na ścieżce naprzeciwko targu w Soi Ban San w Patongu. (Policja nie ujawniła jego wieku i nazwiska).

Ustalono, że sprzedawał e-papierosy. Skonfiskowano mu pięć zestawów e-papierosów. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty naruszenia zakazu sprzedaży jakichkolwiek papierosów elektronicznych i płynnych produktów do wapowania, a także nielegalnego importu lub posiadania towarów nieopodatkowanych, objętych ograniczeniami lub zakazanych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.