AKTUALIZACJA: Szwajcarski emigrant oskarżony o uszkodzenie ciała i umysłu podczas incydentu z kopaniem w Phuket

Phuket -

Szwajcarski emigrant został oskarżony o uszkodzenie ciała i umysłu po tym, jak rzekomo kopnął lekarkę w pobliżu wynajmowanej przez niego willi w Thalang.

Nasza poprzednia historia:

Lekarz został rzekomo kopnięty i zaatakowany słownie przez cudzoziemca i jego żonę z Tajlandii w pobliżu willi na plaży w Pa Klok.

Film z zdarzenia można zobaczyć tutaj. Zawiera ostry język, który może urazić wrażliwych widzów.

Szwajcarski emigrant i jego tajska żona przeprosili tajskiego lekarza i Tajów za wirusowy incydent z kopnięciem, ale Szwajcar nadal upiera się, że poślizgnął się, a kopnięcie nie było celowe.

Urzędnicy z Phuket nakazali usunięcie większości schodów biorących udział w incydencie, twierdząc, że nielegalnie wkroczyły na plażę.

Teraz aktualizacja:

W piątek (1 marca o godzst) Pan Urs Beat Fehr (pan David), lat 45, stawił się na komisariacie policji w Thalang po wezwaniu w związku z sytuacją prawną związaną z incydentem wirusowym.

Zastępca komendanta policji w Thalang, pułkownik Anukun Nooket, powiedział Phuket Express, że Davidowi postawiono zarzuty uszkodzenia ciała i umysłu. Jest oskarżony o rzekome kopnięcie lekarki, 26-letniej Tandao Jandam, która jest lekarzem w prywatnym szpitalu w Phuket. Kiedy doszło do zdarzenia, siedziała na dole schodów na publicznej plaży prowadzącej do jego willi.

Urzędnicy Phuket uznali, że schody stanowią teren publiczny i wkraczają na plażę.

Pan David zgodził się poddać procesowi prawnemu i został tymczasowo zwolniony za kaucją bez zabezpieczenia. Przeprosił za incydent, ale zapewnia również, że nie miał zamiaru kopać kobiety, ale twierdzi, że „poślizgnął się”, krzycząc na nią, aby zdjęła to, co, jak twierdził, było jego własnością.

David twierdził, że miał już wcześniej kłopoty z innymi intruzami na swojej posesji i używał wulgaryzmów, a także był zły z obawy o bezpieczeństwo swojej żony, mimo że ofiarami były dwie młode Tajki, które spokojnie siedziały spokojnie na schodach i obserwowały plażę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.