Krótkie spojrzenie na plażę Yamu w Phuket, centrum ostatnich kontrowersji

Phuket-

Plaża Yamu znalazła się ostatnio na pierwszych stronach gazet w całej Tajlandii po debacie pomiędzy: a Szwajcarski emigrant i tajski lekarz w związku z rzekomym kopaniem na schodach prowadzących do jego wynajmowanej willi przy plaży.

Jednak wielu czytelników nie zna plaży Yamu, więc przyjrzyjmy się jej krótko:

Plaża Yamu to zaciszne i ekskluzywne miejsce położone na północno-wschodnim krańcu Cape Yamu w Phuket w Tajlandii. Chociaż nie ma dużej piaszczystej plaży, rekompensuje to zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę Phang Nga i okoliczne formacje wapienne.

Oto kilka kluczowych punktów na temat plaży Yamu:

1. Spokój: Ze względu na swoją izolację plaża Yamu pozostaje cicha i spokojna, co czyni ją idealną ucieczką dla osób poszukujących spokoju z dala od zgiełku tłumów.

2. Ekskluzywne nieruchomości: W skalistym punkcie Yamu znajdują się jedne z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych nieruchomości w Phuket. Odwiedzający mogą podziwiać wspaniałe wille i rezydencje położone wzdłuż wybrzeża.

3. Naturalne piękno: Chociaż nie ma tam tradycyjnej dużej plaży, nierówne wybrzeże i krystalicznie czysta woda tworzą malowniczą okolicę. To świetne miejsce dla miłośników przyrody i fotografów.

4. Cape Yamu: Poza plażą Cape Yamu oferuje panoramiczne widoki, bujną zieleń i poczucie odosobnienia. To ukryty klejnot dla podróżników poszukujących bardziej autentycznych wrażeń.

Pamiętaj, że chociaż plaża Yamu może nie być typową piaszczystą plażą, jej ekskluzywność i naturalne piękno sprawiają, że jest to urzekające miejsce dla wymagających podróżników.

Zdjęcie kredytowe Phuket Times ze schodów willi w centrum niedawnych kontrowersji.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/