Tajowie czynią kroki związane z incydentem kopnięcia wirusowego i stają się popularnym punktem w mediach społecznościowych

Plaża Yamu, Phuket-

Te zdjęcia przedstawiają wirusowy problem wtargnięcia na plażę w Phuket, gdzie widać ludzi siedzących na schodach, co stało się centralnym punktem kontrowersji. W zdarzeniu biorą udział Szwajcar imieniem Urs „David” Fehr i jego tajska żona.

Początkowo sądzono, że schody, o których mowa, stanowią część prywatnej własności pary, co doprowadziło do konfrontacji i rzekomego incydentu z kopaniem z tajlandzką lekarką i jej przyjaciółką, które siedziały nocą na schodach. Jednak później odkryto, że większość schodów wkraczała na teren publicznej plaży i w ogóle nie należała do pary. Władze nakazały rozbiórkę tych schodów.

Dodatkowo, później odkryto, że nieruchomość była wynajmowana i nie była własnością pary. W sytuacji, która prawdopodobnie frustruje prawdziwego właściciela mieszkania, on również zostaje wezwany do podjęcia kroków prawnych w związku z wtargnięciem gruntu na plażę.

Incydent zyskał szerokie zainteresowanie po tym, jak w Internecie pojawiło się wideo, na którym widać, jak Szwajcar rzekomo kopie kobietę siedzącą na schodach. Lekarz Thandao Chandam złożył później skargę na niego w sprawie napaści.

Szwajcar przeprosił za incydent, ale nadal upiera się, że się potknął, co spowodowało, że wielu Tajów w Internecie nie przyjęła przeprosin. W rezultacie zgromadzili się na schodach, pozowali do zdjęć i zameldowali się w lokalizacji przed wynajętą ​​willą, położoną w ekskluzywnej dzielnicy Yamu Beach.

Źródło zdjęcia Phuket Times.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/