AKTUALIZACJA: Właściciel willi w Phuket w centrum kontrowersji związanych z kopaniem schodów musi podjąć kroki prawne

ZDJĘCIE: MGR Online

Thalang, Phuket –

Właścicielowi willi przy plaży Yamu w Paklok grożą kroki prawne po tym, jak część willi wdarła się na teren publiczny.

Nasza poprzednia historia:

Nakazano rozbiórkę schodów plażowych willi po tym, jak urzędnicy odkryli, że rzeczywiście wkraczają na publiczną plażę w Paklok. Nastąpiło to po wirusowym incydencie z udziałem obcokrajowca i tajskiego lekarza na schodach. Burmistrz Paklok, Panya Sampaorat, złożył raport prawny przeciwko właścicielowi willi w związku z ingerencją publiczną.

Teraz aktualizacja:

Dowódca prowincji Phuket, generał dywizji Sunlert Sukhum, powiedział w sobotę (2 marca) Phuket Express:nd), że wystosowano wezwanie dla dyrektora zarządzającego spółki willowej zidentyfikowanego jedynie jako pan Milos (nie podano narodowości i zastrzeżono nazwę firmy).

Musi stawić się na policję w Thalang w środę 6 marcath. Oni (firma) staną przed sądem w związku z wtargnięciem na teren publiczny.

Doniesiono, że willa jest wynajmowana przez cudzoziemca i jego rodzinę za około 1,000,000 XNUMX XNUMX bahtów miesięcznie.

W międzyczasie urzędnicy z Phuket podobno planują również sprawdzić grunty i akty własności każdej willi w zamożnej okolicy Yamu Beach pod kątem możliwego wtargnięcia na plażę po incydencie wirusowym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.